Електронні аукціони відбуваються в Інформаційно-торговій системі “УМВБ-онлайн” з використанням віддаленого доступу, що надає можливість як продавцям, так і покупцям брати участь у аукціоні не відвідуючи приміщення Біржі.

Можливість використовувати Інформаційно-торгову систему “УМВБ-онлайн” як у браузері (веб-версія), так і поза браузером (торговий термінал), а також простота та доступність інтерфейсу системи робить зазначену форму аукціонів дуже зручною та ефективною, а також викликає все більший інтерес з боку учасників ринку.

 

Торговцям цінними паперами 

Для того, щоб стати учасником торгів необхідно:

  1. Стати членом Біржі;
  2. Підписати Генеральну угоду;
  3. Підключитися до торгів в електронній торговій системі.

Після отримання усіх необхідних документів Біржа присвоює Вашому торговцю/трейдеру логін та пароль для входу в Інформаційно-торгову систему “УМВБ-онлайн”.

 

Юридичним та фізичним особам

Згідно чинного законодавства, брати участь у торгах можуть виключно професійні учасники фондового ринку України – торговці цінними паперами.

Інші особи, які не є професійними учасниками фондового ринку України, можуть приймати участь у торгах лише в якості клієнтів членів Біржі.

 

Апаратне забезпечення Вашої компанії повинно відповідати мінімальним технічним вимогам:

  • Microsoft Windows 2000 SP4/XP SP2/Vista/7/8/8.1/10;
  • Для користування у браузері (веб-версія) необхідний один із наступних браузерів: Microsoft Explorer, Mozilla Firefox (до версії 51.0.1 включно, з вимкненим автооновленням) із останньою версією плагіну Microsoft Silverlight. Звертаємо увагу на те, що Google Chrome припинив підтримку плагіну Microsoft Silverlight. Докладніше можна прочитати ТУТ;
  • Для користування поза браузером (рекомендується) необхідно завантажити інсталяційний пакет (включає плагін Microsoft Silverlight) та встановити програму: