Електронні аукціони відбуваються в системі електронних аукціонів УМВБ з використанням віддаленого доступу, що надає можливість як продавцям, так і учасникам-покупцям брати участь у аукціоні, не відвідуючи приміщення біржі.

Відсутність необхідності встановлення спеціального програмного забезпечення для участі в електронних аукціонах, а також простота та доступність інтерфейсу системи робить зазначену форму аукціонів дуже зручною та ефективною та викликає все більший інтерес з боку професійних учасників ринку.

Для того, щоб стати Учасником торгів необхідно:

Професійним торговцям цінними паперами 

  1. Стати Членом Біржі
  2. Підписати Генеральну угоду
  3. Підписати Договір купівлі-продажу брокерського місця
  4. Пройти реєстрацію клієнтів учасника торгів
  5. Пройти акредитацію трейдерів учасника торгів
  6. Підключитися до торгів в електронній торговій системі

Після отримання усіх необхідних документів Біржа присвоює Вашому торговцю/трейдеру логін та пароль для входу в електронну торгову систему. Апаратне забезпечення Вашої компанії повинно відповідати наступним технічним вимогам.

 

Юридичним та фізичним особам

Згідно чинного законодавства, брати участь у торгах на быржі можуть виключно професійні учасники фондового ринку. Інші особи, які не є професійними учасниками фондового ринку України можуть приймати участь у торгах лише в якості клієнтів Членів Біржі.
З питань участі у торгах на ПрАТ “УМВБ” звертайтесь в Комерційне управління за номером 8 (044) 461-54-39, e-mail: [email protected]

Оплата послуг, які надає біржа здійснюється згідно Тарифів ПАТ “УМВБ”